Výdejní linky

Servírujte své pokrmy profesionálně

Naše výdejní linky v sobě integrují všechny potřebné funkce, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Podívejte se, co Vám Electrolux nabízí:

HD výdejní linky

Je osobitým řešením, které Vám poskytne jistotu, že se zákazníci budou stravovat v příjemném prostředí, s vysokou kvalitou, nadčasovým designem a maximální funkčností. Vestavěné funkce HACCP, vždy zajistí kontrolu nad bezpečností potravin. Dokonalá viditelnost potravin a snadný přístup k nim je samozřejmostí.

Fit-System

Správná volba pro výdej různých druhů jídel ve velkému počtu, ale za krátkou dobu. Výdejní linky řady Fit-System dokonale vyhovuje všem samoobslužným jídelnám, obchodním centrům, rekreačním střediskům a hotelům, kavárnám i restauracím.

Moduly Drop-In

Jsou optimální odpovědí na moderní přístup k prezentaci pokrmů. Úplná integrace výdejních modulů do interiérových prvků činí tuto řadu extrémně univerzální. Všechny jednotky jsou snadno čistitelné, mají vysoké hygienické standardy a jsou ekologicky šetrné.

Poptávkový formulář

Produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací na Zásady používání cookies.