Když chcete víc...

Komplexní vybavení pro profesionální kuchyně

Jsme precizní

Zakládáme si na každém detailu pro Vaši spokojenost

O společnosti GASTROART CZ, spol. s r. o.

Na trhu vybavení pro gastronomii a profesionálních velkokuchyňských technologií podnikáme již od roku 1996, kdy firmu založil jednatel společnosti Tomáš Vachulka. Společnost GASTROART CZ, spol. s r.o. je v současné době stabilně rostoucí a zavedenou společnost v ČR a jedná se o ryze Českou společnost.Díky 10 letému působení na Slovenském trhu jsme v roce 2019 založili ve Sloveské republice dceřinou společnost GASTROART SK,spol.  s r.o

Naším zákazníkům nabízíme od přípravy projektové dokumentace, přes samotnou dodávku a instalaci konkrétních technologií, až po následný záruční a pozáruční servis včetně zaškolení obsluhy na dodaných zařízeních.

Díky vlastnímu oddělení zahraničního obchodu komunikujeme s výrobci profesionálního gastronomického zařízení v Itálii, Německu, Slovensku, Polsku, a Francii.,USA.S našimi zahraničními dodavateli udržujeme těsné vazby a jsme s nimi v neustálém kontaktu, abychom zajistili co nejlepší kvalitu výrobků a termíny pro naše klienty.

Specializujeme se na dodávky profesionálního gastronomického vybavení pro restaurace, školní kuchyně, kavárny, cukrárny, bary, pekárny, řeznictví, nemocniční kuchyně, čerpací stanice a řetězce.

Naše společnost zaměstnává 38  plně vyškolených odborníků z oblasti gastronomie včetně 2 kuchařů, kteří jsou Vám plně k dispozici.

Jsme přímým dovozcem konvektomatů RATIONAL, varné technologie a chladící technologie ELECTROLUX, turbopecí TURBOCHEF, velkokapacitních  fritéz PITCO pro KFC a Burger KING, salamandrů a holdomatů GIORIK, . Nabízíme v zastoupení pánve FRIMA, myčky Winterhalter, varnou technologii ASCOBLOC, na všechny tyto spotřebiče provádíme autorizovaný servis.

Specializujeme se také na výrobu chladicích vitrín na míru  typu WALIK IN ,chladící a mrazící boxy pro velké řetezce typu BENZINA,LAGARDERE,MOL ,cukrářské vitríny, pultové vitríny, a přístěnné vitrny. Na všechny druhy vitrín v naší nabídce také provádíme záruční a pozáruční servis.

V našem novém předváděcím centru v Jesenici u Prahy máme plně vybavené studio, kde pořádáme kulinářské semináře každých 14 dní, jednou do měsíce pořádáme kuchařské akademie.

Roční obrat firmy v roce 2012 bez DPH   82 mil.
Roční obrat firmy v roce 2013 bez DPH   83 mil.
Roční obrat firmy v roce 2014 bez DPH 101 mil. 
Roční obrat firmy v roce 2015 bez DPH   96 mil. 
Roční obrat firmy v roce 2016 bez DPH 102 mil. 
 Roční obrat firmy v roce 2017 bez DPH  156 mil. 
                                                                                           Roční obrat firmy v roce 2018 bez DPH 223 mil.                                                                                                             Roční obrat firmy v roce 2019 bez DPH 201 mil.                

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací na Zásady používání cookies.